website templates

GRZEGORZ HALAMA

Stał się popularny dzięki oryginalnej roli Śpiewającej Bakterii, a następnie popularność zdobyła jego parodia piosenek hip-hopowych pt. Śpiworki. Z tej piosenki pochodzi słynny tekst „Ja wiedziałem, że tak będzie”. W sierpniu 2000 piosenka ta przez trzy tygodnie utrzymywała się na pierwszym miejscu Listy Przebojów Trójki.

Wraz z Jarosławem Jarosem przedstawiał nowy program „Żule i bandziory”. Wykreował parodystyczną postać „mało inteligentnego” Pana Józka – hodowcy drobiu z Chociul, który bardzo chętnie udziela się we wszelkich wywiadach. Pierwowzorem tej postaci jest nauczyciel Koszalińskiego Zespołu Szkół Elektroniczno Elektrycznych, do którego uczęszczał Grzegorz Halama. W latach 2002-2011 na antenie Polskiego Radia „Trójka” w programie „Urywki z rozrywki” co poniedziałek prezentował „Wywiady z Panem Józkiem”. Obecnie prezentuje stand-up pod tytułem "Długo i szczęśliwie, czyli intymne życie grubasa".

MARCIN GOGOŁOWICZ

Jeden z najlepszych iluzjonistów w Polsce oraz absolwent międzynarodowej szkoły iluzji w Stanach Zjednoczonych.


Uczestnik programu „Mam Talent” nagrodzony jednogłośnie 3 x TAK, oraz aktor w serialu „Lombard życie pod zastaw” emitowanego w telewizji TV Puls.


Obecnie występuje w Polsce oraz na terenie całej Europy!

Sylwester na Stadionie

DJ PIEKART

Nietuzinkowa selekcja muzyki, niezwykle dynamiczna technika miksowania, jak również pozytywna osobowość sprawiają, że zyskuje coraz większe uznanie na muzycznej scenie klubowej.

Przedstawiamy kolejnego artystę, który zagra dla Was podczas tej jedynej, niezwykłej nocy sylwestrowej na wrocławskim Stadionie!


DJ Piekart - sprawi, że Sylwester na Stadionie pozostanie energetycznym i niezapomnianym wydarzeniem...aż do kolejnego Sylwestra na Stadionie :)

KRAMER

Muzycy zespołu to grupa absolwentów Akademii Muzycznej we Wrocławiu i Katowicach.

Ich repertuar to wybrane przeboje lat 60' 70' 80' i 90' aż po współczesne utwory panujące w mediach.

Wydali dwie płyty oraz kilka teledysków.

Sukcesy odniosły przeboje:

 - Gwiazdor (James Bond )

 - Świat bajek

 - Lato

 - Jak ze snu